Měďěná

Rozzářete se pomocí našeho balzámu Coper Aura na bázi kokosu!

Coper Aura zvýrazňuje pokožku červenými a zlatými tóny. Tento balzám není třpytivý a mastný, nýbrž klouže po pokožce hedvábně a jemně.

Používejte na tvářích, obočí, lícních nebo klíčních kostech...... zkrátka kdekoli!

A, ano, můžete použít také na rty;)

Celý popis...

Momentálně nedostupné
Kód: MEDENA
Značka: HURRAW!
499 Kč
Kategorie: Balzámy Aura
Záruka: 2 roky

Pro balzámy Aura používáme syntetickou slídu. V tomto případě "syntetický" znamená, že používáme třpytky vyrobené v laboratoři z přírodních minerálů tedy vytěžených ze země. Při výrobě kosmetiky je nezbytná sledovatelnost, transparentnost a bezpečnost. Hurraw dokáže dohledat naše ingredience na gram, protože si je vyrábíme sami (bez smluvní výroby).

Naneštěstí, suroviny těžené v zemi (slídy, oxidy železa/cínu) jsou téměř nemožné sledovat. Dodavatelé mohou jen zřídka poskytnout osvědčení o původu, doklady o pracovních podmínkách nebo dokumentaci o tom, jaké nečistoty obsahují. Tvrdě odmítáme používat těžené slídy v našich balzámech Aura kvůli kontaminaci, těžkým kovům a praktikám zneužívání dětské práce.

Důležité je, že syntetická slída je testována třetí stranou na přítomnost antimonu, arsenu, kadmia, olova, rtuti, chromu, kobaltu a niklu. Je také testována na bezpečnost pro použití lidí, tzn. že částice třpytek jsou příliš velké na to, aby pronikly kůží a též byly důkladně testovány na bezpečné použití v kosmetice.

 

Hurraw_FlavorBevel_AC_web

 

Skleněné/plechové obaly: Ve snaze snížit množství použitých plastů jsem zvolili sklo a kov! Obaly produktů Aura jsou 100% recyklovatelné!

Drobné vzduchové bublinky: Zřídkakdy, přesto občas se na povrchu objeví bublinky vzniklé při nalévání. Tyto neovlivňují kvalitu produktu.

 

med 

Vyrobeno z organických, veganských a přírodních surovin.

5.8g / 0.2oz

Složení: Cocos nucifera (kokosový olej)*, Ricinus communis (ricinový olej)*, Euphorbia cerifera cera (kandelilový vosk), Theobroma cacao (máslo z kakaových bobů)*, Jojoba estery, Maltodextrin (z tapioky), Hydrogenaovaný olivový olej, Daucus carota sativa (extrakt z kořenu mrkve), Syntetický fluorphlogopite*, Olea europaea (olivový olej)*, Alkanna tinctoria (exktrakt z kořene rostliny kamejník barvířský), Olea europaea oil unsaponifiables, Citric acid (citrus), CI 77491 (oxid železitý)

*produkty certifikovaného ekologického zemědělství
Hurraw balzám byl certifikován Odborem zemědělsví v Montaně.

Ačkoli na seznamu složek uvidíte „oxid železitý“, nepoužívá se jako barvivo a je přítomen v možstívm menším než 1% v syntetické slídě, kterou používáme v Aura Crimson.

 

image_certs

Zpět do obchodu