Stříbrná

Rozzářete se pomocí našeho balzámu Silver Aura na bázi kokosu!

Silver Aura byl speciálně vytvořen tak, aby celý den či noc rozjasňoval Vaší vnitřní záři! Tento balzám není třpytivý a mastný, nýbrž klouže po pokožce hedvábně a jemně.

Silver Aura rozjasňuje pokožku teplými a slunečnými tóny. Používejte na tvářích, obočí, lícních nebo klíčních kostech...... zkrátka kdekoli!

A, ano, můžete použít také na rty;)

Celý popis...

Skladem
Kód: STRIBRNA
Značka: HURRAW!
499 Kč
Kategorie: Balzámy Aura
Záruka: 2 roky

Pro balzámy Aura používáme syntetickou slídu. V tomto případě "syntetický" znamená, že používáme třpytky vyrobené v laboratoři z přírodních minerálů tedy vytěžených ze země. Při výrobě kosmetiky je nezbytná sledovatelnost, transparentnost a bezpečnost. Hurraw dokáže dohledat naše ingredience na gram, protože si je vyrábíme sami (bez smluvní výroby).

Naneštěstí, suroviny těžené v zemi (slídy, oxidy železa/cínu) jsou téměř nemožné sledovat. Dodavatelé mohou jen zřídka poskytnout osvědčení o původu, doklady o pracovních podmínkách nebo dokumentaci o tom, jaké nečistoty obsahují. Tvrdě odmítáme používat těžené slídy v našich balzámech Aura kvůli kontaminaci, těžkým kovům a praktikám zneužívání dětské práce.

Důležité je, že syntetická slída je testována třetí stranou na přítomnost antimonu, arsenu, kadmia, olova, rtuti, chromu, kobaltu a niklu. Je také testována na bezpečnost pro použití lidí, tzn. že částice třpytek jsou příliš velké na to, aby pronikly kůží a též byly důkladně testovány na bezpečné použití v kosmetice.

 

Hurraw_FlavorBevel_AS_web

 

Skleněné/plechové obaly: Ve snaze snížit množství použitých plastů jsem zvolili sklo a kov! Obaly produktů Aura jsou 100% recyklovatelné!

Drobné vzduchové bublinky: Zřídkakdy, přesto občas se na povrchu objeví bublinky vzniklé při nalévání. Tyto neovlivňují kvalitu produktu.

 

silver

 

Vyrobeno z organických, veganských a přírodních surovin.

5.8g / 0.2oz

Složení: Cocos nucifera (kokosový olej)*, Ricinus communis (ricinový olej)*, Euphorbia cerifera cera (kandelilový vosk), Theobroma cacao (máslo z kakaových bobů)*, Jojoba estery, Maltodextrin (z tapioky), Hydrogenaovaný olivový olej, Daucus carota sativa (extrakt z kořenu mrkve), Syntetický fluorphlogopite*, Olea europaea (olivový olej)*, Alkanna tinctoria (exktrakt z kořene rostliny kamejník barvířský), Olea europaea oil unsaponifiables, Citric acid (citrus), CI 77491 (oxid železitý)

*produkty certifikovaného ekologického zemědělství
Hurraw balzám byl certifikován Odborem zemědělsví v Montaně.

Ačkoli na seznamu složek uvidíte „oxid železitý“, nepoužívá se jako barvivo a je přítomen v možstívm menším než 1% v syntetické slídě, kterou používáme v Aura Crimson.

 

image_certs

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení