Recenze

logo-elle

"Z nových veganských balzámů jsme byly v redakci nadšené všechny. Hravý design, neobvyklé ploché balení a pomeranče, které miluju – balzám s příchutí pomeranče si mé rty zamilovaly hned, co se jich poprvé dotkl. Jako zapřisáhlou milovnici čistě přírodní kosmetiky mě nadchlo jeho složení (mandlový, kokosový, ricinový, jojobový a olivový olej v kombinaci s kakaovým máslem a výtažky z pomerančů, to vše zastudena lisované a v biokvalitě). Má velmi jemnou strukturu i konzistenci, snadno se nanáší. Báječná je jeho parfemace. Vůně a chuť pomerančů sice cítíte, ale velmi jemně, nevtíravě."

logo-marianne

"Balzámy mají víc než pět pé. V redakci jsme vyzkoušely příchuť Chai Masala, Skořici a také Noční péči. Voní nepřekonatelně, máte chuť je sníst, ale to by byla škoda. Jsou ručně vyrobeny ze syrových semínek, plodů, ovocné kůry a kořenů, není proto divu, že je zachována plná vůně a přirozená barva. Jejich základní složkou jsou vzácné přírodní oleje lisované zastudena (mandlový, kokosový, ricinový, jojobový, olivový) a kakaové máslo, které jsou zpracovány pod teplotou 48 °C, a jsou tak pořád ještě plné prospěšných živin a enzymů. Vaše rty se budou cítit tak, jako by je někdo jemně pohladil. Do těchto balzámů na rty jsme se opravdu zamilovaly. Obvyklé i neobvyklé vůně, příjemná konzistence, a navíc…"

logo-marieclaire

"Balzámy Hurraw si nás ve vteřině získaly. Pochopily jsme, že nepotřebují žádnou placenou PR podporu(něco podobného jako Apple). Nejen, že mají skvělou velikost a milý design, ale splňují všechna zásadní kritéria, která od balzámu očekáváme. Nelepí, moc se nelesknou, příliš nevoní, dlouho vydrží a jejich cena je víc než přijatelná. A neroztékají se v kapse, takže nemusíte během dne řešit žádný trapný mastný flek. Hurraw je dokonalá holčičí záležitost a tak svorně opatrujeme své favority, mažeme každou chvíli a křičíme Hurraw! Ale kromě designu jsou vyjímečné hlavně svým složením.Navíc svým nákupem podpoříte Fair trade obchod a ekologické zemědělce po celém světě."

logo-cupofstyle

"Věrná příchuť lékořice mě uchvátila stejně jako krásné balení a konzistence balzámu. Skvěle se roztírá, vůbec nelepí a když se udržíte a hned ho nesníte, dlouho vydrží. Neobyčejné příchutě, které opravdu splní to, co slibují jsou ale tím nejlepším bonusem. Hurraw! je ještě k tomu přírodní a netestovaný na zvířatech. Rozhodně je doporučuji."

logo-protisedi

"Prubli jsme několik variant a ani jedna nás nezklamala. Specialitkou, která nás hned po masale nadchla v testu nejvíc, je noční péče, balzám obzvlášť nadupaný prospěšnými látkami. Velmi doporučujeme. Samozřejmostí je, že balzám se neotvírá, ani při dělším pobytu v kapse kalhot se nerozblemcá, ale při styku se rty se krásně roztírá."

logo-joy

"Vaše rty takto nadšeně zajásají, až je ošetříte balzámy "Hurraw! Jsou zcela přírodní, plné výživných látek a olejů a mají tak lákavé příchutě, že byste je nejradši snědli!"

logo-slecnainfo

"Milovnice BIO kosmetiky a zapřisáhlé ochránkyně zvířat můžou jásat. Do Česka se konečně dostaly Amerikou milované balzámy Hurraw! vyrobené z vytříbených a především čistě přírodních surovin. Lákavé jsou i příchutě – od šťavnatých citrusů, přes zelený čaj a kávu až po omamné koření. Jestli chceš políbit, běž si prosím tě utřít to mastné na puse, slýcháme často od našich milovaných poloviček. Lesky, rtěnky a jakékoliv balzámy na puse chlapi zpravidla nesnášejí. Řada z nás si však bez pravidelné dávky balzámu na rty nedovede představit život, a to za jakéhokoliv ročního období."

logo-instyle

"Tyto čistě přírodní balzámy na rty nás uchvátily. Mají hravý design a po nanesení zanechají krásně vláčné rty. K dostnání v 19 příchutích!"

Zpět do obchodu