Cherry&Lemon

Už jsme nemohli déle ignorovat prosby našich úžasných zákazníků o to, abychom měli v nabídce naše duo příchutě. Také jsme konečně jsme našli výrobce papírových tub, který pro naše balzámy vyrábí obaly se skvělou odolností a funkčností. Užijte si nové kombinace!

Dvakrát lepší? Dvojnásobné potěšení? Dva jsou lepší než jeden!

  • za studena lisováno
  • veškeré suroviny pochází z přirozeného prostředí
  • přírodní produkt

Celý popis...

Skladem
Kód: CHERRY-LEMON
Značka: HURRAW!
129 Kč
Kategorie: Balzámy na rty
Záruka: 2 roky

Nový obal z recyklovaného kartonu!

Změna není snadná, ale mnozí z vás žádají alternativu k plastu. Nejprve si přiznejme, že nový obal z kartonu nikdy nebude fungovat stejně jako tradiční plastová tuba. Kartonová víčka nemají zaklapávací uzávěr, budete je muset vysunout ručně zespodu a nejsou tak odolná jako plast. ALE. Dejte ekologickému kartonovému obalu šanci. Změňte své návyky a jsme si jisti, že vy a vaše kartonová tuba budete za chvíli nejlepší přátelé :)

 Vyrobené z organických, veganských a raw surovin. ™

Složení (INCI): Carthamus tinctorius (safflower) seed oil*, Euphorbia cerifera cera (candellia) wax, Cocos nucifera (coconut) oil*, Ricinus communis (castor) seed oil*, Theobroma cacao (cacao) seed butter*, Limnanthes alba (meadowfoam) seed oil, Simmondsia chinensis (jojoba) seed oil*, Olea europaea (olive) fruit oil*, Flavor/Aroma, Tocopherol, Citrus limon (lemon) peel oil, Helianthus annuus (sunflower) seed oil, Cymbopogon flexuosus (lemongrass) leaf oil, Citral‡, Geraniol‡, Limonene‡, Linalool‡ (‡natural component of essential oil)

* certifikovaná organická složka 71% organická 14% divoká rostlina 100% přírodní Hurraw Balm je certifikován jako ekologický podle Ministerstva zemědělství v Montaně (USDA Organic Regulation) a COSMOS Natural s certifikací Ecocert (EU Organic Certification Body).

Během těhotenství se doporučuje vyhýbat se oleji z citronové trávy. V tomto balzámu používáme destilovananý citronový olej. Použití destilovaného citronového oleje snižuje koncentraci terpenů a tím i fototoxicitu. Dodržujeme bezpečnostní pokyny IFRA a používáme všechny esenciální oleje v bezpečných hladinách pro přípravky na pokožku.

 

Hurraw! certifikace

Zpět do obchodu