Čistý

Pro chvíle, kdy na sobě nechcete nic cítit. Čistý balzám, který neobsahuje žádnou vůni.

Mokřadkový olej - už při namíchání Nočního balzámu ukázal jako malý zázrak, který báječně ochrání citlivé rty před popraskáním a působením vnějších vlivů, které se mohou následně projevit v nepříjemných oparech. Olej se získává extrakcí ze semen rostliny Limnanthes alba - zrcadlovky bílé, a v tomto balzámu zabírá více jak 60% celkového složení.

Čistý a přece tak odlišný!

Nebojte se ho použít i jinak než klasický balzám na rty, pomůže Vám i s popraskanou kůžičkou u nehtů nebo lokálním začervenáním či vyrážkou.

  • za studena lisováno
  • veškeré suroviny pochází z přirozeného prostředí
  • přírodní produkt

Celý popis...

Skladem
Kód: CISTY
Značka: HURRAW!
129 Kč
Kategorie: Balzámy na rty
Záruka: 2 roky

 

hurraw-cisty-horni

 

Bez barviv, bez parabenů, bez sóji, bez palmového tuku.

Někdy chcete zůstat bez povšimnutí. Čistý, ale tak odlišný. Náš čistý balzám je jemný a neobsahuje žádnou přidanou chuť.

Čistý balzám obsahuje za studena lisovaný mokřádkový olej. Je to super zvlhčovač naplněný vitamínem E.

  hurraw-cisty-dolni

Vyrobené z organických, veganských a přírodních surovin.

Ingredience (INCI): Olej ze semen Carthamus tinctorius (světlice barvířská) *, vosk Euphorbia cerifera cera (candelilla), olej z Prunus amygdalus dulcis (mandlový olej) *, olej z kokosových ořechů *, Ricinus communis (ricinový) olej *, semeno Theobroma cacao (kakao) máslo *, olej ze semen Simmondsia chinensis (jojoba) *, ovocný olej z Olea europaea (olivový) *, olej ze Citrus aurantium dulcis (pomerančový), loupaná semena, Vitamín E, olej ze semen Helianthus annuus (slunečnice), Citral, Limonene, Linalool (přírodní složka éterického oleje)

* certifikovaná organická složka 80% organická 14% divoká rostlina 100% přírodní.

* certifikovaná organická složka 75% organická 12% divoká rostlina 100% přírodní Hurraw Balm je certifikován jako ekologický podle Ministerstva zemědělství v Montaně (USDA Organic Regulation) a COSMOS Natural s certifikací Ecocert (EU Organic Certification Body).

Hurraw Balm je certifikován jako ekologický podle Ministerstva zemědělství v Montaně (USDA Organic Regulation) a COSMOS Natural s certifikací Ecocert (EU Organic Certification Body).

  

image_certs

Zpět do obchodu