Kapha - grep/zázvor/eukalyp

Vůně osvěžujícího a pikantního grapefruitu se jemně prolíná s povzbuzujícím eukalyptem, zatímco čerstvý zázvor vaše rty na závěr příjemně zahřeje.

S posvátnou bylinkou Tulsí.

Tulsí (Bazalka posvátná) je jednou z nejposvátnějších a nejoblíbenějších bylin v Orientu. Má silný protizánětlivý účinek, brzdí rozvoj zánětu a pomáhají jej léčit. Vědecké výzkumy potvrdily obsah látek s protizánětlivým a analgetickým účinkem srovnatelným s lékem aspirin a ibuprofen.

Dóša Kapha je podle Ayurvédy složena z elementů vody a země. Tyto osoby jsou uvolněné, klidné, věrné a stále milující. Mají tendence k častému zaspávání a kvůli lásce ke sladkému také k obezitě. Okolí je uznává pro jejich schopnost empatie, ačkoliv sami trpí nedostatkem motivace a podpory. Nerovnováha Kaphy se projevuje nadměrnou únavou. Pro její vyrovnání se doporučují kořeněné potraviny s ostřejší a trpčí chutí, dostatek pohybu a brzké vstávání

Uveďtě svou dóšu opět do harmonie s pikantním balzámem Kapha!

Složení:
sezamový olej, kokosový olej, kandelilový vosk, kakaové máslo, ricinový olej, olej z grapefuitu, olej z eukalyptu, výtažek z bazalky posvátné, vitamín E

  • za studena lisováno
  • veškeré suroviny pocházejí z přírodního prostředí
  • přírodní produkt

Celý popis...

Skladem
Kód: KAPHA
Značka: HURRAW!
129 Kč
Kategorie: Balzámy na rty
Záruka: 2 roky

 

 

Hurraw balzám na rty Kapha

 

Sezame, otevři se!

Přijali jsme výzvu: Vytvořit balzámy založené na základních ajurvédských principech Doshy * Naplňujeme za studena lisovaný organický sezamový olej rostlinami, ovocem a kořeny, o nichž je známo, že doplňují každou Doshu. Surový organický kokosový olej, bohaté syrové organické kakaové máslo a zvláčňující za studena lisovaný organický ricinový olej se mísí s trojicí příchutí z čistých éterických olejů a všech přírodních aromatických výtažků a vytváří jedinečný, dlouhotrvající velmi výživný balzám na rty.

Kapha balzám: Bylinná infuze bazalky indické. Štavnatý grapefruit se jemně mísí s osvěžujícím eukalyptem a čerstvým malgašským zázvorem.

 

Hurraw balzám na rty Kapha

 

Kapha Dosha: vytrvalá, silná, klidná, velkorysá
Živel: voda a země
Dovednosti: paměť, věrnost, vytrvalost, poctivost
Emoce: trpělivost, soucit, pozornost
Chutě: pikantní, ostré

Ájurvéda je tradiční indická medicína.
Podle Ájurvédy existují tři Doshové: Vata (vítr), Pitta (oheň a voda) a Kapha (voda a země). Tyto elementární síly se projevují v charakteristice mysli a těla člověka. Unikátní kombinace těchto tří ajurvédských principů (Doshas) je přítomna u každého.

Vyrobené z organických, veganských a přírodních surovin.

Ingredience (INCI): Olej ze semen Sesamum indicum (sezam) *, vosk Euphorbia cerifera cera (candelilla), olej z kokosových ořechů *, olej ze semen Ricinus communis (ricinový) *, olej ze semen Theobroma cacao (cacao) *, olej z citrusové šťávy (grapefruit) , Vitamín E, kořenový olej Zingiber officinale (zázvor) *, listový olej Eucalyptus globulus (eukalyptus), extrakt z listů Ocimum sanctum (bazalka indická) *, citral, limonen, linalool ( přírodní složka éterického oleje)

* certifikovaná organická složka 81% organická 10% divoká rostlina 100% přírodní Hurraw Balm je certifikována ekologická ministerstvem zemědělství v Montaně (USDA Organic Regulation) a COSMOS Natural certifikována Ecocert (EU Organic Certification Body).

V těhotenství se doporučuje vyhnout se eukalyptovému oleji. V tomto balzámu používáme složený grapefruitový olej. Použití destilovaného grapefruitového oleje snižuje koncentraci terpenů a tím i fototoxicitu. Dodržujeme bezpečnostní pokyny IFRA a používáme všechny éterické oleje v bezpečných koncentracích pro přípravky na pokožku.

 

Hurraw certifikace

Zpět do obchodu