Vata - mandle/kardamon/růže

Uklidňující a opojná vůně sladkých mandlí je doplněna o tóny podmanivého kardamomu a zakončena jemnou růží.

S protizánětlivým kořenem Ashawagandha.

Ashawagandha, známá také jako "Indický ženšen", je oblíbená pro své silné protizánětlivé vlastnosti srovnatelné, či dokonce větší než kortikoidy využívané v západní medicíně. Je často vyhledávanou látkou při hojení ran a menších poranění. Uklidňuje při nervovém vypětí, snižuje rozrušenost a podporuje duševní rovnováhu - regeneruje při nadměrné psychické zátěži, vyčerpanosti a přepracovanosti.

Dóša Váta je nejstudenější ze všech tří dóš a proto tyto osoby trpí zimořivostí a mají často prochladlé končetiny. Jsou to velmi kreativní osoby, které často sní, rádi se učí, ale často nové poznatky rychle zapomínají. Obvykle dělají několik věcí najednou. Trpí častým kolísáním nálad, špatným soustředěním a občasnými křečemi. Jejich nerovnováha se projevuje depresivními stavy spojené s úzkostí, suchou a popraskanou kůží a neklidným spánkem. Pro její vyrovnání je potřeba vytvořit pravidelný denní režim a dostatek odpočinku. Z potravin se doporučují spíše teplá, nikoliv studená jídla nasládlých chutí.

Uveďtě svou dóšu opět do harmonie se sladkým balzámem Váta!

Složení:
sezamový olej, kokosový olej, kandelilový vosk, kakaové máslo, ricinový olej, olej z semínek kardamomu, olej z růže, výtažek kořene ashwagandha, vitamin E.

  • za studena lisováno
  • veškeré suroviny pochází z přirozeného prostředí
  • přírodní produkt

Celý popis...

Skladem
Kód: VATA
Značka: HURRAW!
129 Kč
Kategorie: Balzámy na rty
Záruka: 2 roky

 

hurraw-vata-horni

 

Sezame, otevři se!

Přijali jsme výzvu: Vytvořit balzámy založené na základních ajurvédských principech Doshy * Naplňujeme za studena lisovaný organický sezamový olej rostlinami, ovocem a kořeny, o nichž je známo, že doplňují každou Doshu. Surový organický kokosový olej, bohaté syrové organické kakaové máslo a zvláčňující za studena lisovaný organický ricinový olej se mísí s trojicí příchutí z čistých éterických olejů a všech přírodních aromatických výtažků a vytváří jedinečný, dlouhotrvající velmi výživný balzám na rty.

Vata balzám: Bylinná infúze ashwangandhy. Uklidňující mandlovou vůni doplňují tóny kořeněného guatemalského kardamomu a zakončují krásně přetrvávající tureckou růží.

 

hurraw-vata-spodni

 

Vata Dosha: suchý, rychlý, chladný, lehký, jemný
Živel:
vzduch (vítr) a ether (vesmír)
Dovednosti:
intuice, tvořivost, představivost, spontánnost
Emoce: úzkost, pochybnost, strach
Chutě:
sladké, slané, teplé

Ájurvéda je tradiční lék Indie.
Podle Ájurvédy existují tři Doshové: Vata (vítr), Pitta (oheň a voda) a Kapha (voda a země). Tyto elementární síly se projevují v charakteristice mysli a těla člověka. Unikátní kombinace těchto tří ajurvédských principů (Doshas) je přítomna u každého.

Vyrobené z organických, veganských a přírodních surovin.

Ingredience (INCI): Olej ze semen Sesamum indicum (sezam) *, vosk Euphorbia cerifera cera (candelilla), olej z kokosových ořechů *, olej ze semen Ricinus communis (ricinový) *, olej ze semen Theobroma cacao (cacao) *, Aroma, Mentha piperita (máta peprná) olej, Vitamín E, výtažek z ovoce Emblica officinalis (amalaki) *, listový olej Cymbopogon flexuosus (citronová rostlina) *, citral, Geraniol, limonen, linalool ( přírodní složka éterického oleje)

* certifikovaná organická složka 80% organická 10% divoká rostlina 100% přírodní Hurraw Balm je certifikována ekologická ministerstvem zemědělství v Montaně (USDA Organic Regulation) a COSMOS Natural certifikována Ecocert (EU Organic Certification Body).

V těhotenství se doporučuje vyhnout se oleji z citronové trávy.

 

Hurraw certifikace

Zpět do obchodu