PLANTCOLOR™ No3

Naše nové pigmenty PLANTCOLOR™ pocházejí z řepy, ředkvičky a fialových brambor. Jak si asi dokážete představit, proces výroby pigmentů z rostlin je zdlouhavý a drahý. Stejně jako většina našich ingrediencí rostly na jasném slunci, nasáklé deštěm, opylovány hmyzem, prožily celé vegetační období v přirozeném prostředí. Potom během jednoho dne po sklizni jsou kořenové šťávy extrahovány, sušeny a mlety.

PLANTCOLOR™ je 100% rostlinná barva na rty bez včelího vosku, bez bambuckého másla, bez sójového nebo palmového oleje!

  • za studena lisováno
  • veškeré suroviny pochází z přirozeného prostředí
  • přírodní produkt
  • vegan
  • bezlepkový produkt
  • raw ingredience

Celý popis...

Skladem
Kód: PLANTCOLOR-NO3
199 Kč
Kategorie: Barvy na rty

 

No2

 

Bez barviv, bez parabenů, bez sóji, bez palmového tuku.

Naše nové pigmenty PLANTCOLOR™ pocházejí z řepy, ředkvičky a fialových brambor. Jak si asi dokážete představit, proces výroby pigmentů z rostlin je zdlouhavý a drahý. Stejně jako většina našich ingrediencí rostly na jasném slunci, nasáklé deštěm, opylovány hmyzem, prožily celé vegetační období v přirozeném prostředí. Potom během jednoho dne po sklizni jsou kořenové šťávy extrahovány, sušeny a mlety. Po otestování na čistotu složení jsou smíchány s našimi balzámy. Vězte, že kořenovou zeleninu doslova nanášíte na rty a ucítíte její přirozenou chuť a vůni. Lehce jsme je ovoněli třešňově-pomerančovo-vanilkou a přidali jsme špetku sladkosti z bio stévie. Kyselost pochází z kyseliny citrónové používané k zachování pigmentů a samozřejmě, stejně jako všechny naše balzámy, jsou nabité organickým kakaem, kokosem a organickým světlicovým olejem.

PLANTCOLOR™ = už žádné oxidy železa, hmyzí nebo syntetická barviva!

 

No3

 

Barvy na rty PLANTCOLOR™ jsou aktuálně dostupné ve třech odstínech:

 

No123

Barevný odstín balzámu se může lišit v barvě. I když každou šarži vyrobíme stejně a usilujeme o to, aby byl každý balzám „stejný“, uvědomte si prosím, že barva balzámu se bude lišit v závislosti na sezónních výkyvech růstu.

 

Vyrobeno z organických, veganských a přírodních surovin.

Složení (INCI): olej ze semen Carthamus tinctorius (světlice barvířská), vosk Euphorbia cerifera (candelilla), olej z kokosových ořechů (kokosový)*, máslo ze semen Theobroma cacao (kakaové)*, olej ze semen Ricinus communis (ricinový)* (Limnanthes alba) luční olej ze semen, maltodextrin, extrakt z kořene Raphanus sativus (ředkvička), kyselina citronová, příchuť/aroma, tokoferol, Stevia rebaudiana*, olej ze semen Helianthus annuus (slunečnicový)*, anýzový alkohol‡, Benzylbenzoát‡, Geraniol‡, Linalool (‡composant naturel de aroma/přírodní složka aroma)

*certifikovaná bio složka 70% bio 14% divoce pěstovaná 100% přírodní. Balzámy Hurraw jsou certifikovány Ministerstvem zemědělství Montany (USDA Organic Regulations) a COSMOS Natural certifikován Ecocert (EU Organic Certification Body). 

 

Hurraw! certifikace

Zpět do obchodu